Këngëtari i njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu, festoi mbrëmë 30 vjetorin e lindjes në mënyrën më të bukur të mundshme.

Dhjetra kolegë ishin të ftuar në mbrëmjen e Ermalit ku së bashku janë argëtuar deri në orët e para të mëngjesit.

Një pjesë e mirë e të ftuarve kanë bërë postime të shumta në rrjetet sociale, duke e uruar kolegun e tyre. Ndërsa nuk kanë munguar dhe postimet që tregojnë pamjet nga festa e “çmendur” e këngëtarit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: