Portieri i Kombëtares kuqezi, Etrit Berisha është bërë baba për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai përmes një postimi në rrjetet sociale.

Gardiani ka zbuluar portretin e të birit gjithashtu edhe emrin e veçantë, Edgar.

“Mirsevjen biri im Edgar , lumturia i mamit dhe babit , qofsh perjete i bekum”, shkruan Berisha në Instagram.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb