Eva Longoria ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve teksa ka marrë pjesë në Global Gift Gala, mbrëmjen e të martës në Spanjë. ‘Shtëpiakja e dëshpëruar’ është shfaqur me një fustan të gjatë ngjyrë gri, që i tregonte një dekolte të thellë, teksa shoqërohej nga bashkëshorti José Bastón. 42 vjecarja dukej elegante dhe e mrekullueshme.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: