TIRANË

Mungon prej kohësh në skenën politike, ndërsa sa herë shfaqet përbën lajm.

Këte here ish kryeministri Fatos Nano, ka përshkruar me makinë me bashkëshorten e tij segmentin te unaza e re, ndërsa shihet teksa përshëndet protestuesit .

  • foto galeri

Lideri historik i PS ka kaluar në momentin që përkon me protestën e banorëve, një rastësi kjo, ose e zgjedhur nga vetë Nano.

Siç shihet edhe nga foto, ish-kreu i qeverisë socialiste ka dhënë një “OK” për protestuesit.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: