Askush nuk e priste që Tirana të rrëzohej në Kategorinë e Parë, por momenti i keq duket se ka kaluar dhe ashtu si në çdo klub edhe bardheblutë kanë festuar festat e fundvititit.

Klubi ka postuar në faqen zyrtare në ‘facebook’ fotot gjatë festës ku dallohet se të ftuar kanë qenë të gjithë pjestarët e klubit, nga drejtuesit deri të futbollistët.

Siç shihet edhe nga foto atmosfera ka qenë shumë pozitive dhe e kënaqshme. Aq sa në një moment president Halili nuk i shpëtuar zakonit dhe ka mbuluar me para gjatë kërcimit mbrojtësin e talentuar Albi Doka.

(e.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb