MAMURRAS

Një qytetar denoncon pranë redaksisë së “Balkanweb” se kanë gjetur person të shtrirë në rrugë në Mamurras.

Ai shprehet se burri quhet Festim Hoxhaj dhe është nga fshati Kreshtan i Fierit.

Mamurras4
Mamurras4

Qytetari thotë se e kanë dërguar mbrëmë vonë në komisariatin e Laçit, ndërsa sot nuk është parë më në të njëjtin vend.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb