TIRANE

Këngëtarja e dashur për publikun Filloreta Raçi, e njohur për publikun si Fifi është treguar e rezervuar përsa i përket jetës së saj private, duke mos zbuluar identitetin e djalit qe i ka rrëmbyer zemrën prej kohësh.

Mirëpo, mediat kanë zbuluar edhe të dashurin e saj, i cili quhet Xhulio. Ndërkohë përmes një Instastory, Fifi tregoi se dëshiron shumë të ketë fëmijë. Këngëtarja publikoi së fundmi një foto të këmbëve të një vogëlusheje, teksa shkruan “”Dua kaq shumë të kem një fëmijë”.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: