Këngëtarja shqiptare nga Kosova, Fifi ka treguar linjat trupore të saj në një veshje të ngushtë kuq e zi.

Në fakt Fifi është më e përqëndruar tek e kuqja, dhe jep mesazhin në anglisht që ” Lëreni të kuqen të flasë për ju”.

Fifi kohë më parë ishte mbi peshë prej problemeve shëndetësore por bëri përpjekje duke u dobësuar dhe tani duket si tjetër njeri.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb