Finalja e Conference League ka bërë bashkë kryeministrin Edi Rama dhe Presidentin e Republikës Ilir Meta.

Roma-Feyenoord, po luhet aktualisht në “Air Albania Stadium”.

Siç shihet nga foto liderët janë ulur për të ndjekur ndeshjen, gjithashtu pranë tyre ndodhet edhe Armando Duka.

0190b5dc 3a3c 404a 8760 3206ad1128e5

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: