Eva Padlok u bë e famshme vite më parë si një prej modeleve më seksi të Moto GP-së.  Ndonëse tashmë larg cirkuiteve, 39-vjeçarja spanjolle vijon të mbetet në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale.

Bukuroshja katalanase është tepër aktive në “Instagram”, ndërsa shfaqet në foto dhe video tepër provokuese. PanoramaSport

Whatsapp Image 2023 09 17 At 19.05.26
Whatsapp Image 2023 09 17 At 19.05.26
Whatsapp Image 2023 09 17 At 19.05.27
Whatsapp Image 2023 09 17 At 19.05.27

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb