ANGLI

Duket se kompanitë kanë gjetur mënyrën për të bërë biznes dhe para edhe kur futbollistët nuk janë në formë të mirë.

Bëhet fjalë për kompaninë “Betfair”, e cila ka shfrytëzuar përformancën e ulët të Romelu Lukaku, futbollistit të “Djajve të Kuq” për të rritur fitimet.

Belgu është bërë objekt talljesh këtë javë pas dëmtimit të tij kundër Sauthemptonit nga një pengim nga kontakti i keq i topit.

B3af3e2b 4118 46f9 A661 2632996c2b7d 490x871
B3af3e2b 4118 46f9 A661 2632996c2b7d 490×871

Në sfidën e djeshmen kundër Arsenalit, belgu e nisi nga stoli, ndërsa kompania e mësipërme ofronte shansin për të vendosur bast për mungesën e fatit të 25-vjeçarit këto kohë.

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb