Françeska Jaçe vazhdon të postojë foto provokuese në profilin e saj Instagram.

Ish banorja e Big Brother ka zbavitur fansat me nje foto brenda nje makine luksoze, ku tregon këmbët dhe një pjesë të gjoksit.

Nuk është hera e parë qe ajo poston foto seksi dhe sensuale, për ndjekësit e saj ku nuk mungojne komentet dhe ‘like’.
(da.xha/BalkanWeb)
franceskaaa

franc

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: