Në koleksionin e veshjeve pranverë 2018 kane qene mbizotëruese lulet në të gjitha ngjyrat, llojet, madhësitë në çdo lloj veshjeje. Ndersa vera 2018 i harron lulet, dhe ne veshjet e ketij sezoni mbizoteron qershia.


Nuk ka rëndësi se çfarë keni veshur, një bluzë me mëngë të shkurta apo një fustan mbrëmjeje! Ju nuk duhet të harroni qershitë!


Nëse vendosni të dukeni trendi këtë verë atëherë e keni zgjidhjen, çdo gjë në garderobën tuaj duhet të ketë patjetër ketë frut!
qershi-2


qershi-1

qershi-10

qershi-9

qershi-8

qershi-7

qershi-6

qershi-5

qershi-4

qershi-3

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: