Wanda Nara ka vendosur të mahnisë fansat këtë fundjavë. Partnerja e Mauro Icardit ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku duket shumë joshësese, teksa ka zgjedhur që të vishet me të zeza.Kjo ngjyrë e bën akoma më sensuale bukuroshen e njohur, sakaq shkruan në Instagram: “Përshendetje, fundjavë”.

Lokacioniii
Lokacioniii

 

Publikimi në këtë rrjet social ka marrë shumë Like. Nuk mungojnë, gjithashtu, komentet pikante…

Në lokacion përmendet Argjentina, me Wanda Naran që duket se ka lënë për pak ditë Parisin.Sulmuesi  i PSG, Mauro Icardi duhet të ndihet me fat, të paktën për atë që i ofron jeta personale…! Apo jo?

Lokacioni
Lokacioni

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb