TIRANA

BalkanWeb siguron foto nga garderoba e veshjeve të artistëve tek Teatrit Kombëtar. Kjo garderobë do të ruhet dhe do të zhvendoset para shembjes së godinës.

Gazetarja Fatmira Nikolli raporton për News24 se këto veshje janë të ekspozuara prej lagështirës por vendosen në kremastar dhe mbulohen me plasmas.

Por për ruajtjen e tyre duhen kushte shumë më specifike me termo- izolim dhe kushtet i plotëson vetëm ‘Marubi’.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb