Edhe pse u bë nënë pak javë më parë, Zoe Cristofoli duket më në formë se kurrë, madje edhe e gatshme për të shkuar me pushime. Partnerja e mbrojtësit të Milanit, Theo Hernandez, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në rrjetet sociale, teksa së fundmi ka publikuar disa fotografi të nxehta.“Gati për pushime” – shkruan ajo. Reagimi i fansave nuk mund të mungojë në raste të tilla, teksa shumica e komenteve janë pozitive.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ZOE CRISTOFOLI (@zoe_cristofoli)

Nuk dihet ende destinacioni i çiftit për pushimet e kësaj vere, por me siguri diçka të tillë ndjekësit do e kuptojnë me anë të rrjeteve sociale. Theo Hernandez dhe Zoe Cristofoli po jetojnë periudhën më të lumtur të jetës së tyre bashkëshkortore. Pasi u bënë prindër në fillimin e vitit, tani dyshja është në kërkim të disa ditëve relaks…Pse jo!

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb