Nuk është një stërvitje vetëm për të mbajtur trupin në formë ajo e Georgina Rodriguez, por është gjithashtu shumë sensuale, duke çmendur fansat e saj të shumtë me një seri fotosh provokuese.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Lady Ronaldo poston në rrjetin social Instagram momente nga stërvitja në palestër me tuta duke nxjerrë në pah të pasmet rrumbullake që marrin pëlqime dhe komente nga fansat. Ndër të tjera Cr7 sheh nga një distancë e vogël duke treguar muskujt e tij.

Rodriguez shfaqet në formë të shkëlqyer dhe nuk tërhiqet as përpara ushtrimeve të vështira. Shumë e stërvitur dhe e tonifikuar Georgina këshillohet nga futbollisti i Juventusit për ushtrimet e saj. Së bashku kishin dhënë prova se dinin të stërviteshin së bashku me ushtrime në ajër të pastër me gara zbavitëse dhe me kuaj.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb