Vazhdojnë të na befasojnë me harmoninë dhe qetësinë e tyre Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez.

Futbollisti dhe modelja ka katër fëmijë dhe shumë impenjime, por në kohën e lirë janë gjithmonë bashkë për ti dhuruar njëri-tjetrin dashuri, siç duket në fotot e fundit të publikuara në Instagram.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Çifti shfaqet teksa pozon në tarracën e shtëpisë në Torino së bashku me fëmijët e tyre dhe me shumë zemra teksa buzëqeshin më të lumtur se asnjëherë.

’Çdo ditë festojmë për dashurinë tonë’, thotë modelja dhe ‘çdo ditë e kaluar së bashku është një moment i çmuar’ shkruan kampioni i Juventusit.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb