SHBA

Supermodelja Gigi Hadid është në muajin e fundit të shtatzënisë dhe në shtator pritet të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Ajo dhe i dashuri i saj, këngëtari Zayn Malik, para pak muajsh u zhvendosën së bashku në një apartment në New York.

Që prej momentit kur ndau lajmin e shtatzënisë, Gigi Hadid ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë.
Së fundmi modelja ka zgjedhur të ndajë disa nga fotot më të bukura të pritjes së ëmbël me barkun e rrumbullakosur përgjatë gjithë muajve të pritjes së ëmbël.

“Që prej javës së 27-të, koha fluturoi”, ka shkruar Gigi Hadid krah postimit.

Këto postime të modeles i kanë bërë ndjekësit të mendojnë se Gigi ka lindur tashmë, ndonëse nuk e ka ndarë ende këtë moment në rrjetet sociale.

View this post on Instagram

from about 27 wks ?? time flew

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb