GREQI

Charalambos Anagnostopoulos është shfaqur me foshnjen e tij në krah për të varrosur gruan e tij, 20-vjeçaren Caroline Crouch.

Vajza do të varroset në ishullin Alonissos ku dhe u rrit me prindërit e saj, teksa krimi ndodhi në shtëpinë e çiftit në Glyka Nera në Athinë.

20-vjeçarja e cila u mbyt në mënyrë makabre nga grabitësit po përcillet për në banesën e fundit në ishull, teksa të pranishëm janë të afërm, banorë të ishullit dhe vetë bashkëshorti me fëmijën e tyre.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb