TIRANE – Granit Xhaka darkë romantike me të dashurën e ti. Përfaqësuesi i kombëtares zvicerane dhe mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka po shijon mesë miri kohën që po kalon në Angli.

Së fundmi ai ka postuar disa foto në Instagram, ku shoqërohej nga e dashura E TIJ, Leonita Lekaj. Përkrah fotot shkruhej “Mbrëmje Krishtlindjesh”. Çifti, i cili ishte veshur me të zeza dukej në formë të shkëlqyer dhe mjaft trendy.

(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: