Kapiteni i Arsenal, Granit Xhaka pritet të bëhet baba për herë të dytë. Në një postim në rrjetet sociale ai ka dalë një foto me bashkëshorten e tij shtatzënë dhe vajzën.

Leonita e Xhakës duket se do e bëjë me fëmijë të dytë futbollistin me origjinë shqiptare, por që përfaqëson Zvicrën.

Ndërkohë vetë Xhaka duket mjaft i entuziazmuar teksa shkruan se ‘’Familja jonë e vogël po rritet … mezi presim t’ju takojmë’’. Çifti ka një fëmijë tashmë, vajzën Ayana që ka lindur në 2019.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka)


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb