Te Manchester United do donin shumë një transferim të Erling Haaland. Një tifoze e “Djajve të kuq” ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për t’i kërkuar bashkëkombasit të saj norvegjez për të firmosur në Manchester.

 

Ju
Ju

Bukuroshja Ann Mari Olsen ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku shkruan: “Ju lutem, vishuni kuq sezonin e ardhshëm”. Fotoja e përzgjedhur përfshin një imazh të saj, teksa mban të veshur bluzën me emrin Haaland.

Ui
Ui

Sulmuesi i Dortmund me gjasë do largohet nga Signal Iduna Park, por akoma nuk dihet destinacioni i tij. Olsen, të paktën, i dha një drejtim.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb