Nuk është një gjë e zakonshme të shohësh një grua në rrugë me veshje gjumi.

Ka qenë pikërisht Kourtney Kardashian, e cila është shfaqur me pizhame në rrugë, të hënën, në Beverly Hills.

Anëtarja e klanit Kardashin ka tërhequr vëmendjen e gazetarëve teksa mbante veshur një bluzë pizhamesh blu.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb