Në Saint Barth me një grup miqsh, Bella Hadid dhuron foto të nxehta me trupin e saj gjysmë të zhveshur.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Me kostum plazhi bukuroshja tregon forma të mrekullueshme dhe të pasme perfekte, teksa merr poza në diell.

Kur vishet për një aperitim Hadid është akoma më provokuese me një bluze plotësisht trasparente të veshur pa reçipeta. Ja një galeri me fotot e pushimeve të saj buzë detit.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: