Një muaj pasi u nda nga i dashuri i saj Brandley Cooper, Irina Shyak kalon në kundërsulm. Në fillim fotot seksi nga Islanda ndërsa tani vjen ‘hakmarrja’ e vërtetë.

Nëse ka diçka që modelja me famë botërore e bën më se miri është pikërisht komunikimi me look-un e saj.

Teksa shëtit në New York në fundjave Irina është shfaqur me veshje bazike, një minifustan i bardhë, xhaketë të zezë të Dr Martens.

Canta në formë libri Olympia Le-Tan, që riprodhon kopertinën e romanit të famshëm ‘Idioti’ të Dostojevskit.
Një mesazh pak i paqartë për Bradley Cooper? Me aksesorin fashion The Idiot modelja ruse duket se ka goditur shumë thellë.

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: