TIRANE
Moderatorja e njohur sportive Hygerta Sako ka nisur zyrtarisht pushimet. Ajo ka publikuar disa foto nga bregdeti, ku shfaqet më në formë se kurrë.

Vihen re linjat e saj seksi, të cilat nuk kanë ndryshuar që nga koha kur Hygerta u zgjodh Miss Albania.

Kujtojmë që moderatorja është nënë e një vajze dhe i ka kaluar tashmë të dyzetat, por ngjan sërish si një 20-vjecare.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: