Reperi Asdren Gjikolli, i njohur ndryshe si Gjiko është një këngëtar mjaft të njohur për publikun shqiptar.

Ndërsa akuzohet për abuzim seksual ndaj një vajze të mitur, mësohet se Gjiko ndodhet në një gjendje jo të mirë shëndetësore.

Duket se reperi nuk është ndjerë mirë për shkak të gripit dhe i është drejtuar spitalit për të marrë mjekimin e duhur.

Kujtojmë se reperi akuzohet se ka mashtruar të miturën se do ta bënte këngëtare dhe se do ta angazhonte në klipe, por dyshohet se reperi i dhënë të miturës substanca narkotike dhe ka abuzuar seksualisht me të.

Gjiko

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb