Ionut Radu është njeriu më i urryer në anën zikaltër të Milanos, pasi portieri i Interit, në të vetmen sfidë që u aktivizua “e djallosi” duke i hequr ekipin të Inzaghit Scudeton nga duart.Më e keqja për 25 vjeçarin rumun ka kaluar pasi “gardiani” ka gjetur një vend ku të mbështetet. Radu ka nisur një histori dashuri me Miss Italia 2019. Bëhet fjalë për një lidhje me Carolina Stramare, 23 vjeçarja që ka lindur në Genoa.

Kki
Kki

 

 

Ionut Radu Iubita Carolina Stramare Miss Italia 4
Ionut Radu Iubita Carolina Stramare Miss Italia 4

Njerëzit pretendojnë se të dy janë takuar në Montecarlo dhe se ajo është parë edhe në San Siro, gjatë një ndeshje të Interit. Përveç kësaj, Radu postoi disa story ditë më parë, por më pas i fshiu.

Ionut Radu Iubita Carolina Stramare Miss Italia 2
Ionut Radu Iubita Carolina Stramare Miss Italia 2

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: