BalkanWeb siguron foto të Abaz Dokut, 65- vjeçarit që abuzoi seksualisht me një 15- vjeçare në një shkollë në Babrru të Kamzës.

Doku është i martuar dhe madje edhe gjysh me nipër teksa hetimet për të kishin nisur 1 vit më parë. Ai u pushua nga puna fillimisht por e përndiqte në lagjen ku ajo banonte.

Më pasi ai kreu marrëdhënie seksuale me të dhe filmoi aktin në një celular. Ai u shoqërua në komisariat ku pranoi krimin teksa po ashtu u shoqëruan dhe 3 të dyshuar të tjerë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb