Bluzë speciale për një finale të veçantë. Nëpërmjet llogarisë së tyre në Twitter, Interi tregon pjesën e përparme të fanellës ku shkruhet: “Final Stamboll 2023, Stadiumi Olimpik Ataturk – 10 qershor. Manchester City vs Internazionale Milano”.

Zikaltërit kanë fituar deri më tani 3 herë këtë kompeticion në historinë e tyre. Hera e fundit kur Interi ka korrur sukses në Champions daton në vitin 2010, në finale ndaj Bayern.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb