Asaj nuk i nevojitet shumë punë që të gjithë të kthejnë kokën nga ajo. Irina Shayk ka marrë gjithë vëmendjen e kalimtarëve në rrugët e New York teksa u shfaq e veshur e gjitha në të zeza dhe shumë sportive.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Modelja 34-vjeçare mbante veshur një palë pantallona në formën e mbathjeve të shkurtra dhe një bluzë të gjatë, të cilën kishte zgjedhur ta kombinonte me një palë çizme të gjata dhe me taka.

Irina e cila nuk e ka problem që të ekspozojë format trupore, në një moment është kapur nga paparaci duke ngritur mbathjet lart.

Nga ana tjetër, modelja nuk kishte vendosur maskë mbrojtëse në fytyrë por një të tillë e mbante në dorë. Më pas ajo u kap mat edhe teksa bënte “selfie”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: