Irina shayk sapo është kthyer nga Izraeli, ku ishte me mikeshat e saj dhe gjashtë muaj pas lindjes se vajzes Irina vazhdon te jetë në superforme.

Modelja e famshme ruse është fotografuar në shoqerin e vajzës se saj të vogël, Lea teksa shetit në një park në Los Angeles.

Bukuroshja 31 vjecare është në një lidhje me aktorin Bradley Cooper me të cilin kanë dhe një vajzë.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: