TIRANE

Një nga çiftet më të njohura e më të komentuara Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha, kanë festuar sot 1-vjetorin e martesës së tyre.

Këtë ditë kaq speciale për ta, blogerja ka vendosur ta kujtojë duke ripublikuar në rrjete sociale disa foto dhe copëza nga momentet e dasmës së tyre madhështore, në të cilat duket krahë partnerit duke kërcyer.

Ajo ka postuar edhe foto vetëm me disa modele të fustanit të nusërisë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb