Mes shumë politikanëve që po shijojnë nga afër finalen e Konferencë Ligës janë dhe kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç dhe kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla.

Mësohet se në stadium ata shoqërohen edhe nga futbollisti i madh italian Francesko Toti, kroati Davor Suker si dhe zëvendëskryeministri Arben Ahmetaj.

  • foto galeri
  • foto galeri

Kujtojmë se sot në “Air Albania” është dhe presidenti Ilir Meta dhe kryeministri Edi Rama. Ndërkohë që të ftuar vip janë rreth 500 persona.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: