Jennifer Lopez është shfaqur e mrekullueshme në mbrëmjen e bamiresisë “Robin Hood”, që synon të ndihmojë të varfrit e New Yorkut.

E veshur me nje fustan të zi, te gjatë, të çarë deri lart në ije Jennifer është shfaqur e mrekullueshme, duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Në shoqërinë e të dashurit te saj JLo dukej mahnitëse me nje fustan të ALex Perry, që kushton 3014 dollarë.
(da.xha/BalkanWeb)
4C3F073A00000578-5729409-image-m-83_1526347901073

4C3F1ED600000578-5729409-image-m-81_1526347719398

4C3F1EF200000578-5729409-image-m-82_1526347731454

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: