Tokio 2020 ka ngritur zyrtarisht siparin, duke i dhënë startin Lojërave Olimpike dhe garës së ndezur për medaljet në këtë aktivitet të shumëpritur.

Por përveç luftës për medalje, vëmendjen këtë vit e tërheqin edhe shumë bukuroshe të cilat kanë ndezur atmosferën në Japoni që para fillimit të garave.

Emra si Alica Shmid, Leticia Bufoni, Rebeka Andrade, Aleks Morgan apo Dina Smith kanë ndezur rrjetet sociale me foto e tyre gjatë kohëve të fundit duke i dhënë një arsye më shumë fansave të shumtë të tyre që t’i ndjekin në këtë aktivitet.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb