Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku, ka postuar në rrjete sociale banesën e një familjeje në nevojë.

Tabaku thekson se sipas saj kjo është Tirana reale, e jo ajo e pasqyruar me 3D.

Ndër të tjera ish-deputetja thekson se Shqipëria sipas saj është në baltë dhe shpresa vjen pas 25 prillit me humbjen e kryeministrit Edi Rama.

Postimi i plotë:

Kjo është Tirana reale, larg fotove 3D.

Edi, ajo që s’ke bërë për 8 vjet, s’do ta bësh për 4 vjet.

Të gjithë shqiptarët e dinë që e ke lënë në baltë Shqipërinë.

Vetëm ne mund ta sjellim ndryshimin dhe shpresën që i duhet Shqipërisë!

Më 25 prill fiton Shqipëria dhe humb Rama.

#ShqiperiaFiton

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb