Të gjithë në Ibiza! Ishulli i famshëm është kthyer në pikë referimi për futbollistët. Nga Messi e Lautaro Martinez për të vijuar me dyshen e Juves, De Ligt-Chiesa.

Mbrojtësi holandez është përfshirë këtë periudhë në qendër të merkatos me Juven që dëshiron ta shes, në një kohë kur palët nuk po arrijnë të gjejnë kompromis për rinovimin e kontratës.

Vetë De Ligt me sa duket nuk është shumë i shqetësuar nga zërat e shumtë teksa këtë periudhë po e shijon në maksimum së bashku me bashkëshorten e tij, Annekee.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Dyshja po shijojnë disa ditë relaksi në Ibiza së bashku me mikun e tij Frederico Chiesa, sulmuesi është në shoqërinë e modeles Lucia Bramanti.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb