Në Romë qarkullon një ajër i rëndë, Juve mbetet temë e hapur diskutimi, pasi prokuroria ka kërkuar edhe 40 ditë kohë për të kompletuar hetimet.

Ky fakt, ka bërë që Tuttosport, e përditshmja torineze, të ngrejë alarmin, teksa dyshon se dënimi me -15 pikë që iu bë klubit bardhezi është vetëm fillimi, ky dënim mund të shkoj deri në -30 pikë, çka do të dërgonte “Zonjën e Vjetër” në zonën e kuqe.

Tuttosport
Tuttosport

“Dëshirojnë ta dërgojnë Juven në Serie B?”, ishte titulli i përzgjedhur nga Tuttosport në faqen e parë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: