Interi ka hyrë në një fazë vendimtare për fatet e këtij sezoni. Zikaltërit kanë 2 pikë më pak se Milani që kryeson renditjen, por kalendari disi më i favorshëm u jep leje atyre të besojnë te titulli, 3 javë nga fundi i Serie A.

Në fushë kampionët e Italisë kanë shkëlqyer këtë edicion, por jo vetëm ata. Një nga ato që i ka mahnitur të gjithë me pamjen e saj ka qenë gazetarja dhe prezantuesja e Inter TV, Eva Gini.

Së fundmi, bukuroshja italiane ka lënë mikrofonin thjeshtë për një moment, teksa kaq ka mjaftuar që fansat të marrosen pas saj. Shkak është bërë një selfi seksi e postuar prej 28 vjeçares italiane që ka lindur në Milano.

 

Yj
Yj

 

Img 20210321 Wa0038 1

 

 

Image Editor Output Image1987571297 1616326936981
Image Editor Output Image1987571297 1616326936981

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb