Espanyol kërkon të përformojë sa më mirë në sezonin e ardhshëm. Grupi i lojtarëve është mjaft i fortë dhe tashmë kanë nisur përgatitjet.Përpara stërvitjes, të gjithë futbollistët i janë nënshtruar vizitave mjekësore. Siç shihet në foto, nuk mungon mesfushori shqiptar, Keidi Bare.

Bare ka kaluar dëmtimin që e la jashtë fushe në fundin e edicionit dhe në ndeshjet e Kombëtares dhe duket më gati se kurrë për të kontribuar për skuadrën.

 

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: