Kejvina Kthella ka vazhduar me publikimin e imazheve atraktive që ngacmojnë imagjinatën e gjinisë së fortë.

Kejvina

Në profilin e saj në Instagram, ku numëron mbi 748 mijë ndjekës, modelja merr vëmendjen sa herë që publikon fotografi.

Kejvina2

Dhe tani kur jemi në sezonin e verës dominojnë pozat me bikini që vënë në pah format e bukuroshes.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb