Një pasdite e zjarrtë në pishinë për Nicole Scherzinger. Këngëtarja ka alternuar banjot në pishine me balete të nxehta së bashku me një mik.

Bërë e famshme me grupin muzikor Pussycat Dolls, pas 15 vitesh aktivitet, Scherzinger nuk duket se e ka humbur aspak anën e saj seksi.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb