“Kimi Artisike”, kështu e cilëson Roberta Sinapoli, bashkëshortja e Claudio Marchisio, një foto me ishin mesfushorin e Juves të postuar në faqen e saj në Instagram.

Roberto dhe Marchisio janë shumë aktiv në rrjetet sociale, të dy së bashku nuk ngurojnë të “qerasin” fansat herë pas herë me foto sensuale, por kurrë pa tejkaluar limitet, gjithnjë korrekt.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Gjithashtu çifti shumë i njohur duken të “dashuruar” shumë pas plazhit dhe rrezeve të diellit, pushimet për Roberta dhe Marchiso gjithnjë zgjasin shumë.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb