Gazetarja Klodjana Haxhiaj ka siguruar për “BalkanWeb” fotografinë e efektives së policisë, të cilës iu vendos eksploziv në oborrin e banesës, gjatë natës së kaluar.

Kjo që shihni në foto është efektivja Orenal Buraku, e cila ushtron prej 17 vitesh detyrën e polices.

Ornela Buraku
Ornela Buraku

Ajo u sulmua rreth mesnatës së kaluar nga presona të paidentifikuar, të cilët i hodhën një sasi eksplozivi nga dera e jashtme në oborrin e banesës, ku për pasojë iu dëmtua mjeti tip “Audi”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb