TIRANE

Klea Huta ka aktruar, ka kënduar, ka prezantuar, por ende nuk e ka arritur ëndrrën e saj.

Prezantuesja ka postuar në Instagram një video të një performance patinazhi në akull dhe shkruan se kjo ka qenë ëndrra e saj e vjetër.
“Një ëndërr e imja e vjetër që nuk u bë kurrë realitet”-shkruan Klea.

Megjithatë kurrë nuk është vonë për t’i realizuar ëndrrat e dëshirat, prandaj edhe Klean ndonjë ditë mund ta shohim me një performancë të tillë. Aktualisht moderatorja është duke punuar me projektet e saj të reja që janë prezantimi i “Këngë moj” dhe realizimi i një kënge të re.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: