SHBA

Pas sulmeve dhe ngjarjeve të 11 shtatorit të vitit 2001, puna në aeroporte në Shtetet e Bashkuara të Amerikës është bërë një nga më të sikletshme. Nga sulmi terrorist  në “Kullat Binjake” humbën jetën rreth 3 mijë persona.

Nga frika se pasagjerët mund të hyjnë të armatosur në avion ka që kontrolli i autoriteteve të intensifikohet tek pasagjerët.

Pasagjerët  shpeshherë janë ndjerë të shqetësuar duke u shprehur se në shumicën e rasteve iu preket edhe privatësia nga kontrollet e kryera.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb