KOSOVA

Qeveria e Kosovës ka nderuar SHBA-në për përvjetorin e 244-t të pavarësisë duke veshur selinë kryeministrore me ngjyrat e flamurit amerikan.

Fotoja është publikuar nga kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti teksa duket se si kryeministria është ndriçuar në një pjesë të saj vertifkalisht për të dalluar flamurin amerikan.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb