Një foto topless për Kourtney Kardashian pranë garderobës së saj, të cilën të gjitha femrat do dëshironin ta kishin.

39-vjeçarja seksi është fotografuar me duart e lidhura mbi gjoksin e zhveshur dhe sipër fotos shkruan “Proud Wife” “Grua krenare”.

Fjalë enigmatike ato të Kourtney, të cilat janë publikuar disa orë pas videos së skandalit që i përket marsit të kaluar, ku ish i dashuri i saj Younes Bendjima u përfshi në një sherr në një klub nate në Los Angeles.

Pavarësisht asaj që mund të mendojnë të tjerët, toplessi i motrës së Kim ka një zbulim të vetëm të tregojë xhinset e Stephanie Shephers, ish asistentes së saj.

Për Kardashian, e cila është ndarë me Bendjima pasi zbuloi që ai e kishte tradhtuar në Meksikë, Younes është pjesë vetëm e së shkuarës dhe miqtë pranë sipërmarrëses garantojnë që është shumë e lumtur që është singel.
(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb